Hakkımızda

Akkon Group1996 yılında Antalya il sınırları içinde, çelik konstrüksiyon alanında çalışmak amacıyla kurulmuş olan şirketimiz şu anda Türkiye'mizin güzide yapılarında yerini alma başarısına sahip olmuştur. Şirket ortaklarımızın deneyimlerini teknoloji alanında yeniliklerle harmanlayıp ehil mühendis ve mimar kadrolarıyla daha iyiyi arama çalışmaları sonucunda yeni ürünler ortaya çıkmıştır. Şirketimiz projelendirme ve uygulama alanlarında otel, konut, çelik konstrüksiyon, baraj, köprü, konteyner, prefabrik ev, kompozit yapı elemanları ve poliüretan yalıtım alanlarında da faaliyet göstermektedir. Kilis’te 2000 m2 kapalı olmak üzere toplamda 5000 m2 fabrikamızda her türlü imalatlara hazır, güven ve kaliteyi ilke edinmiş bir firma olarak hizmetlerimizle sizlere çözümler üretip, daha farklı yaşam alanları yaratmak için sürekli çalışıyoruz.
 
-       AKKON Mühendislik Hizmetleri
-       3D, 3 Boyutlu ve Sınırsız Dekorasyon Hizmetleri* 3Dekor
-       Mimarlık Hizmetleri
-       İnşaat Hizmetleri
-       İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri
-       Çelik Konstrüksiyon ve Yapıları
-       Mekanik ve Tesisat Sistemleri
-       Kompozit, Prefabrik Yapılar ve Konteyner
-       Lego Ev ve Yapılar

Antalya 3Dekor     Günümüzde prefabrik ve konteyner yapıların tercih edilebilirliğini arttırmak amacıyla; AKKON GROUP bünyesinde sadece dekorasyon işlerini yürütmek amacıyla oluşturulmuş bir yapıdır. Ancak gelen taleplerin daha çok ev dekorasyonları doğrultusunda olması nedeniyle, 2013 yılından bu zamana kadar çalışmalarını ev ve iş yeri yaşam alanları odaklı olarak 3D, 3 Boyutlu ve Sınırsız seçenekler sunarak kişilere özel ve özgürce dekorasyon imkânı sunarak çalışmalar yapmaktadır. Yaşam alanlarında farklılık yaratarak, renk kazandıran sınırsız dekorasyonlar yaptığımızı sloganize etmemizin birçok sebebi var. Çünkü birçok alanda, kişiye özel ürünler üretiyoruz;
 
-       Tavan Uygulamaları,
-       Duvar Uygulamaları,
-       Kapı ve Dolap Kapakları Uygulamaları,
-       Zemin Uygulamaları,
-       Mutfak Dolabı ve Tezgâh Arası Uygulamaları
-       3D Gergi Tavanlar,
-       3D Duvar Kâğıtları,
-       3D Yapay Pencereler,
-       3D Gökyüzü Panelleri,
-       3D Kapı Dekorasyonları,
-       3D Zemin Dekorasyonları,
-       3D Mutfak Dekorasyonları,
-       3D Asansör Dekorasyonları,
-       3D Banyo & WC Dekorasyonları,
 
     Yaşam alanlarında gerçek 3 Boyut’lu olan ürünlerimizle de hizmetler veriyoruz. Bu ürünlerimizi de birçok alanda uygulayabiliyoruz;
 
-       Tavan Uygulamaları,
-       Duvar Uygulamaları,

     Dekorasyon sektöründe edindiğimiz konumumuzu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı; toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırarak çalışıyoruz. Firmamızın öncelikli hedefi; %100 müşteri memnuniyetini sağlarken, toplam kalite bilinciyle ürünlerimizin kalitesini düşürmeden markalaşarak büyümek, Türkiye'nin her ilinde bir şube açarak sizlere hizmet vermeyi hedefleyerek yola çıktık ve bu doğrultuda da devam ediyoruz..
 
     Müşterilerimizin istek ve şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip etmekle kalmıyor, sürekli olarak Baskı, Kimyasal, Boya, Koruma vs. konularında Araştırma ve Geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Tüm teknik kadrolarımızla sürekli iletişim içerisinde olarak eğitim faaliyetlerimizi eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.
 
     Türkiye’de "3Dekor" olarak, taahhüt ettiğimiz dekorasyon işlerimizde, siz müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşme şartlarını tam olarak ve sizlere vaad ettiğimiz zaman yerine getirerek müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir firma haline gelmekten oldukça mutluyuz, teşekkür ederiz..

AktüelAlanyaAralık21.Sayfa.pdf