Politikalarımız

Misyon & Vizyon
 
KALİTE” bir yaşam tarzıdır. 3Dekor olarak; Kaliteyi; tasarlıyor, hesaplıyor, üretiyor, kontrol ediyor ve sürekli daha kaliteli ürün ve hizmet için geliştirme çalışmaları yapıyoruz. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirketimizin hedeflerine ulaşmak için daha güvenli ve daha verimli çalışmalar yapıyoruz. Sağlıklı, Kaliteli, Güvenli, Renkli, 3D, 3 Boyutlu ve Sınırsız Dekorasyonu insanların yaşam ve iş alanlarında uygulayarak, daha huzurlu, farklı ve renkli alanlar var etmeyi amaçlıyoruz. Bu amaç ile AR-Ge ve Hizmet faaliyetlerimizdeki; bilgimizi, tecrübelerimizi, yaratıcılığımızı ve üreticiliğimizi sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti yanı sıra sağlıklı, renkli ve sınırsız dekorasyonlar tasarlıyoruz.

·       “KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir.
·       “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür.
·       Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.
·       Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.
·       Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
·       Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslararası alanda belirleyici olmak.
·       Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
·       Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
·       Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
·       Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.
 
 
Kalite Politikalarımız

·       Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
·       Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
·       Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.


Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin en önemli hedefi olduğu bilincindeyiz.
 
Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden beklentilerini doğru tespit edip, beklentilerinin üstünde bir hizmet sunmaya çalışmak ana hedefimizdir.